KRC Peer seizoen 2018-2019

Ploegen

U6U7aU7bU8U9a
U9bU10U11aU11bU13a
U13bU13cU15aU15bU17

Ploegen

Eerste PloegProvinciale ReservenGewestelijke ReservenU21Veteranen
Wijkploeg

Contact

Racing Peer VZW
Lindebosstraat z.n.
3990 Peer
011 79 15 08
info@racingpeer.be
Secretaris
Stijn Neyens
0473 86 35 70
stijnneyens@telenet.be
Jeugd
Erik Gijbels
0476 29 32 92
jeugd@racingpeer.be
Meer informatie ❭
Routebeschrijving ❭

Foto's


Algemene fotocollectie

Bekijk de algemene fotocollectie.

Klassement

1 KSK MEEUWEN 30 63
2 FC EKSEL 30 56
3 ST. ELEN 30 56
4 KFC HAMONT 99 30 49
5 KRC PEER 30 46
6 TURKSE FC 30 45
7 FC PAAL-TERVANT 30 43
8 SP. GROTE-HEIDE 30 43
9 RC REPPEL 30 42
10 STOKKEM VV 30 40
Volledig klassement ❭

Senioren > Provinciale Reserven

PloegKlassementFoto's

Beloften KRC Peer seizoen 2018-2019

Spelers Prov. Res: Staand vlnr Lennard Snoeks (Afg.) Michiel Geelen, Tuur De Poorter, Dieter Bollen, Siebe Wienen, Remco Gijbels, Wouter Hermans, Michael Neyens, Maarten Vermijl, Ben Jeuris (Tr.)
Zittend vlnr Dieter Swennen (Tr.), Brecht Schrijvers, Yannick Gielen, Tuur Lenaerts, Arne Geens, Tibo Weytjens, Tom Donne, Ben Pinxten
Ontbreken op de foto: Lennert Van Vleymen, Marten Snoeks, Siemen Kesters

Trainer: Ben Jeuris

Telefoon trainer: 0473/292369

Afgevaardigde: Lennard Snoeks

Kleedkamer: 3

Trainingsveld: D+E

Trainingsuren:
Dinsdag 19.15u-21.00u
Donderdag 19.15u-21.00u

Vorige speeldag

Speeldag 33 -

Wedstrijd Resultaat
KFC Hamont 99 - Stokkem ...-...
Eksel - Gruitrode ...-...
Klassement
# GS W V G DS P
1 KSK Meeuwen 26 19 3 4 87/25 61
2 KFC Hamont 99 25 17 4 4 71/28 55
3 Gruitrode 24 16 2 6 67/22 54
4 St. Elen 24 17 5 2 80/44 53
5 Eksel 23 16 4 3 90/42 51
6 Lindelhoeven VV 24 8 10 6 52/44 30
7 RC Reppel 26 9 14 3 55/69 30
8 Turkse FC 25 8 13 4 44/88 28
9 FC Paal-Tervant 26 8 14 4 48/74 28
10 Stokkem 24 8 14 2 50/77 26
11 Lutlommel 23 5 13 5 36/63 20
12 RC Peer 23 5 13 5 40/68 20
13 Maasland NO 23 5 16 2 35/63 17
14 Grote Heide 27 5 18 4 41/98 19
14 Stal 24 3 19 2 26/74 11

Wedstrijden

DatumWedstrijd
24/04KRC Peer- FC Paal Tervant (U17) 19.00u
MD Halen- KRC Peer (U13b) 18.30u
KRC Peer- GS Bree Beek (U11a) 18.00u
KRC Peer- Ham United (U11b) 19.00u
KRC Peer- Stal Sport (U9a) 18.30u
KRC Peer- Helson (U9b) 18.30u
H. Wijshagen- KRC Peer (U7) 18.00u VRIENDSCHAPPELIJK
MD Halen- KRC Peer (Eerste Ploeg) 19.30u EINDRONDE
25/04Achel VV- KRC Peer (U21) 20.00u
26/04KRC Peer- Stal Sport (U17) 19.00u
KRC Peer- Stal Sport (U15b) 19.00u
KRC Peer- Lommel SK (U13a) 18.30u
KRC Peer- Maasland NO (U13c) 18.30u
27/04FC Anadol- KRC Peer (U10) 11.30u
FC Anadol- KRC Peer (U8) 10.00u
SLW Maaseik- KRC Peer (U7a) 11.00u
FC Paal Tervant- KRC Peer (U7b) 11.00u
Kaulille FC- KRC Peer (Gew. Res) 16.00u
G-WELDIG TORNOOI (10.00u)
28/04KRC Peer- FC Eksel (U15a) 10.00u
KRC Peer- Helson (U6) 10.00u
KRC Peer- MD Halen (Eerste Ploeg) 15.00u EINDRONDE

Agenda

DatumActiviteit

Volledige agenda ❭

Meldingen

Geen meldingen

KRC Peer