Opgelet! wegenwerken in Linde Peer

Klik voor meer informatie.

KRC Peer seizoen 2018-2019

Ploegen

U6U7aU7bU8U9a
U9bU10U11aU11bU13a
U13bU13cU15aU15bU17

Ploegen

Eerste PloegProvinciale ReservenGewestelijke ReservenU21Veteranen
Wijkploeg

Contact

Racing Peer VZW
Lindebosstraat z.n.
3990 Peer
011 79 15 08
info@racingpeer.be
Secretaris
Stijn Neyens
0473 86 35 70
stijnneyens@telenet.be
Jeugd
Erik Gijbels
0476 29 32 92
jeugd@racingpeer.be
Meer informatie ❭
Routebeschrijving ❭

Foto's


Algemene fotocollectie

Bekijk de algemene fotocollectie.

Klassement

1 TURKSE FC 7 17
2 KSK MEEUWEN 7 16
3 ST. ELEN 7 13
4 FC EKSEL 7 12
5 FC PAAL-TERVANT 7 12
6 KFC HAMONT 99 7 12
7 SP. GROTE-HEIDE 7 12
8 STOKKEM VV 7 12
9 RC REPPEL 7 11
10 LUTLOMMEL VV 7 9
Volledig klassement ❭

Senioren > Gewestelijke Reserven

PloegKlassementFoto'sBlog

Gewestelijke Reserven Seizoen 2018-2019

Staand vlnr: Ulenaers Mathijs(Tr), Camps Seppe, Boonen Niels, Verbeek Sander, Verbeek Arne, Cardinaels Robin, Stevens Wouter, Verbeek Stef. Zittend vlnr: Wienen Jomme, Vrancken Seppe, Brebels Pieter, Thijs Jefrey, Schrijvers Jorn, Kelchtermans Simon, Froeyen Toon Ontbreken op de foto: Colaers Bob, Winters Jurgen, Aerts Pieter, Pinxten Stef, Swinnen Thomas, Clerix Vincent, Loos Joeri, Bloemen Tom, Vandijck Giel (Tr)

Trainer: Mathijs Ulenaers / Giel Vandijck

Kleedkamer: 7

Trainingsveld: D+E

Trainingsuren:
Donderdag 19.15u-21.00u

Vorige speeldag Volgende speeldag

Speeldag 8 -

Wedstrijd Resultaat
KFC Hamont 99 B - Maasland NO B ...-...
Opitter B - Kaulille B ...-...
Bree-Beek B - Lindelhoeven VV B ...-...
Kadijk B - Stokkem C ...-...
Maasland NO C - Bree-Beek C ...-...
Molenbeersel B - Esp. Pelt B ...-...
KSK Meeuwen C - Stokkem D ...-...
RC Peer B - RC Reppel B ...-...
Klassement
# GS W V G DS P
1 Molenbeersel B 7 7 0 0 24/8 21
2 KFC Hamont 99 B 7 6 1 0 43/8 18
3 Bree-Beek C 6 5 1 0 14/7 15
4 Esp. Pelt B 6 3 1 2 32/17 11
5 Stokkem C 7 3 4 0 16/18 9
6 KSK Meeuwen C 7 3 4 0 20/24 9
7 Kadijk B 7 2 3 2 21/22 8
8 Opitter B 7 2 3 2 18/21 8
9 Stokkem D 5 2 2 1 7/19 7
10 RC Reppel B 6 2 3 1 8/28 7
11 RC Peer B 7 2 4 1 16/20 7
12 Maasland NO C 7 2 4 1 12/26 7
13 Maasland NO B 6 1 3 2 13/17 5
14 Kaulille B 6 1 4 1 11/15 4
15 Lindelhoeven VV B 7 1 5 1 16/21 4

Wedstrijden

DatumWedstrijd
19/10KRC Peer- SK Heusden (U17) 19.00u
20/10KRC Peer- FC Paal Tervant (Eerste Elftal) 20.00u
FC Paal Tervant- KRC Peer (Prov Res) 15.00u
KRC Peer- RC Reppel (Gew. Res) 15.00u
KRC Peer- FC Alken (U13b) 13.30u
FC Eksel- KRC Peer (U13a) 13.00u
Bocholt VV- KRC Peer(U11b) 14.30u
Hechtel FC- KRC Peer (U9b) 10.00u
FC Eksel- KRC Peer (U7a) 13.00u
KRC Peer- Helson (U7b) 13.30u
KRC Peer- Lutlommel VV (U8) 12.30u
KRC Peer- FC Anadol (U15b) 12.30u
21/10Kaulille FC- KRC Peer (U15a) 10.00u
N. Gruitrode- KRC Peer (U11a) 10.00u
SLW Maaseik- KRC Peer (U9a) 10.00u
24/10Stal Sp.- KRC Peer (U11) LIMBURG CUP 18.30u
KRC Peer- KFC Hamont (U7a) 18.30u

Agenda

DatumActiviteit
23/10Sporthal U13c (19.00-20.00u )Sporthal De Deuster

Volledige agenda ❭

Meldingen

Geen meldingen

KRC Peer