KRC Peer seizoen 2019-2020

Ploegen

U6 BlauwU6 RoodU7 BlauwU8 BlauwU8 Rood
U9 BlauwU10 BlauwU10 RoodU11 BlauwU12 Blauw
U13 BlauwU13 RoodU15 BlauwU15 RoodU17 Blauw

Ploegen

Eerste PloegProvinciale ReservenGewestelijke ReservenVeteranenU21

Contact

Racing Peer VZW
Lindebosstraat z.n.
3990 Peer
011 79 15 08
info@racingpeer.be
Voorzitter
Erik Gijbels
0476 29 32 92
erik.gijbels@racingpeer.be
G.C.
Marco Hamal
0472 58 10 89
marco.hamal@telenet.be
Secretaris
Stijn Neyens
0473 86 35 70
stijnneyens@telenet.be
Jeugdvoorzitter
Frank Scheelen
0498 08 49 80
info@racingpeer.be
Meer informatie ❭
Routebeschrijving ❭

Foto's

Voor foto's verwijzen we u naar onze Facebookpagina.


Algemene fotocollectie

Bekijk de algemene fotocollectie.

Klassement

1 R.C. Reppel 5 15
2 Lindelhoeven V.V. 4 14
3 Sport. Nevok Gruitrode 4 14
4 KRC Peer 4 12
5 K.F.C. Eksel 3 10
6 K. Eendr. Louwel 3 9
7 As - Niel United 2 8
8 Sporting Grote-Heide Neerpelt 2 8
9 K. St. Elen 2 7
10 K.F.C. Hamont 99 2 7
Volledig klassement ❭

Senioren > Eerste Ploeg

PloegKlassement

Eerste Elftal seizoen 2018-2019

Spelers :Staand vlnr Albert vandijck (Afg.), Dries Neyens (T3), Dieter swennen (T1), Michiel Geelen, Ben Swerts, Joris Corthouts, Michael Neyens, Dieter Bollen, Tuur De Poorter, Joran Bleyen, Wim Mennes, Rudi Daniels (KTr), Daan Dingenen(Verz.), Ben Jeuris (T2)
Zittend vlnr: Edwin Kelchtermans(Afg.), Istvan Daniels, Romano Vaes, Sam Gielen, Dennis Brebels, Allessandro Pillitteri, Sebastiaan Gijbels, Gunther Coenen, jordi Vaesen
Ontbreken op foto: Jochen opdebeek, Cedric Buntinx, Maarten Vermijl

Trainer: Dieter Swennen (T1), Ben Jeuris (T2)

E-mailadres trainer: dieter.swennen@gmail.com

Telefoon trainer: 0474/407986

Afgevaardigde: Albert Vandijck, Edwin Kelchtermans, Ronny Gijbels, Nick Weytjens, Peter Theuwissen

Kleedkamer: 4

Trainingsveld: D+E

Trainingsuren:
Dinsdag 19.15u-21.00u
Donderdag 19.15u-21.00u

Vorige speeldag Volgende speeldag

Speeldag 15 -

Wedstrijd Resultaat
Stal - KFC Hamont 99 ...-...
As-Niel - Grote Heide ...-...
St. Elen - Dilsen-Stokkem ...-...
RC Peer - Turkse FC ...-...
Louwel - Lutlommel ...-...
Lindelhoeven VV - Eksel ...-...
Thes Sp. B - RC Reppel ...-...
Gruitrode - Exc. Hamont ...-...
Klassement
# GS W V G DS P
1 RC Peer 14 9 3 2 40/12 29
2 RC Reppel 14 9 3 2 29/20 29
3 Lindelhoeven VV 14 8 3 3 31/24 27
4 Eksel 14 8 4 2 33/18 26
5 As-Niel 14 8 4 2 26/27 26
6 Gruitrode 14 7 2 5 27/18 26
7 Louwel 14 7 6 1 26/24 22
8 KFC Hamont 99 14 5 4 5 33/25 20
9 Grote Heide 14 5 4 5 23/28 20
10 Stal 14 5 6 3 27/27 18
11 St. Elen 14 3 6 5 24/33 14
12 Thes Sp. B 14 3 7 4 20/31 13
13 Lutlommel 14 2 7 5 18/27 11
14 Dilsen-Stokkem 14 2 8 4 20/31 10
15 Exc. Hamont 14 2 8 4 16/29 10
16 Turkse FC 14 2 10 2 19/38 8

Wedstrijden

DatumWedstrijd
07/12U12 ExpolineCup KRC-Beringen 13u30
U11 ExpolineCup KRC-Thes 14u
U13 ExpolineCup KRC-Stal 15u
U15 ExpolineCup KRC-Lutlommel 15u
BEL Turkse-KRC 14u30
2A KRC-Turkse 20u
13/12U15 Helson-KRC oefenwedstrijd 19u30

Agenda

DatumActiviteit
09/12Trainersvergadering jeugd 20u

Volledige agenda ❭

Meldingen

Geen meldingen

KRC Peer