KRC Peer seizoen 2019-2020

Ploegen

U6 BlauwU6 RoodU7 BlauwU8 BlauwU8 Rood
U9 BlauwU10 BlauwU10 RoodU11 BlauwU12 Blauw
U13 BlauwU13 RoodU15 BlauwU15 RoodU17 Blauw

Ploegen

Eerste PloegProvinciale ReservenGewestelijke ReservenVeteranenU21

Contact

Racing Peer VZW
Lindebosstraat z.n.
3990 Peer
011 79 15 08
info@racingpeer.be
Voorzitter
Erik Gijbels
0476 29 32 92
erik.gijbels@racingpeer.be
G.C.
Marco Hamal
0472 58 10 89
marco.hamal@telenet.be
Secretaris
Stijn Neyens
0473 86 35 70
stijnneyens@telenet.be
Jeugdvoorzitter
Frank Scheelen
0498 08 49 80
info@racingpeer.be
Meer informatie ❭
Routebeschrijving ❭

Foto's

Voor foto's verwijzen we u naar onze Facebookpagina.


Algemene fotocollectie

Bekijk de algemene fotocollectie.

Klassement

1 R.C. Reppel 5 15
2 Lindelhoeven V.V. 4 14
3 Sport. Nevok Gruitrode 4 14
4 KRC Peer 4 12
5 K.F.C. Eksel 3 10
6 K. Eendr. Louwel 3 9
7 As - Niel United 2 8
8 Sporting Grote-Heide Neerpelt 2 8
9 K. St. Elen 2 7
10 K.F.C. Hamont 99 2 7
Volledig klassement ❭

Senioren > Eerste Ploeg

PloegKlassement

Eerste Elftal seizoen 2018-2019

Spelers :Staand vlnr Albert vandijck (Afg.), Dries Neyens (T3), Dieter swennen (T1), Michiel Geelen, Ben Swerts, Joris Corthouts, Michael Neyens, Dieter Bollen, Tuur De Poorter, Joran Bleyen, Wim Mennes, Rudi Daniels (KTr), Daan Dingenen(Verz.), Ben Jeuris (T2)
Zittend vlnr: Edwin Kelchtermans(Afg.), Istvan Daniels, Romano Vaes, Sam Gielen, Dennis Brebels, Allessandro Pillitteri, Sebastiaan Gijbels, Gunther Coenen, jordi Vaesen
Ontbreken op foto: Jochen opdebeek, Cedric Buntinx, Maarten Vermijl

Trainer: Dieter Swennen (T1), Ben Jeuris (T2)

E-mailadres trainer: dieter.swennen@gmail.com

Telefoon trainer: 0474/407986

Afgevaardigde: Albert Vandijck, Edwin Kelchtermans, Ronny Gijbels, Nick Weytjens, Peter Theuwissen

Kleedkamer: 4

Trainingsveld: D+E

Trainingsuren:
Dinsdag 19.15u-21.00u
Donderdag 19.15u-21.00u

Vorige speeldag Volgende speeldag

Speeldag 12 -

Wedstrijd Resultaat
KFC Hamont 99 - RC Peer ...-...
RC Reppel - Stal ...-...
Eksel - St. Elen ...-...
Grote Heide - Dilsen-Stokkem ...-...
Gruitrode - Louwel ...-...
Exc. Hamont - Lindelhoeven VV ...-...
Thes Sp. B - Turkse FC ...-...
Lutlommel - As-Niel ...-...
Klassement
# GS W V G DS P
1 As-Niel 11 7 2 2 22/18 23
2 RC Peer 11 7 3 1 30/11 22
3 Gruitrode 11 6 1 4 25/16 22
4 Lindelhoeven VV 11 6 2 3 26/21 21
5 Eksel 11 6 3 2 22/14 20
6 RC Reppel 11 6 3 2 21/18 20
7 Louwel 11 6 5 0 22/20 18
8 KFC Hamont 99 11 4 3 4 27/21 16
9 Grote Heide 11 4 3 4 17/16 16
10 Stal 11 4 4 3 24/19 15
11 St. Elen 11 2 4 5 19/23 11
12 Dilsen-Stokkem 11 2 6 3 17/23 9
13 Thes Sp. B 11 2 6 3 15/26 9
14 Lutlommel 11 1 5 5 14/23 8
15 Exc. Hamont 11 1 7 3 12/24 6
16 Turkse FC 11 1 8 2 13/33 5

Wedstrijden

DatumWedstrijd
13/11LimburgCup U17 KRC-Turkse 19u
LimburgCup U13 KRC-Turkse Rangers 18u30
14/11BEL KRC-Hamont 99 20u
15/11RES Hamont 99-KRC 20u
16/11U15H Grote Brogel-KRC 10u30
U8D Turkse-KRC 09u30
U7J Maasland NO-KRC 10u
U12 Gruitrode-KRC 11u
U9 KRC-Termolen 13u30
2A Hamont 99-KRC 19u30
U15E Achel-KRC 13u
U13 KRC-Ham 13u
U13 KRC-Paal/Tervant 13u
U21 KRC-Achel 14u30
17/11U10B KRC-Achel 10u
U10F KRC-Turkse 10u
U11 Kattenbos-KRC 10u
U17 KRC-Ham 10u
U8C As/Niel-KRC 11u
U6I KRC-Zonhoven U. 10u
U6O Meeuwen-KRC 10u30

Agenda

DatumActiviteit
19/11Bestuursvergadering 20u

Volledige agenda ❭

Meldingen

Geen meldingen

KRC Peer