Opgelet! wegenwerken in Linde Peer

Klik voor meer informatie.

KRC Peer seizoen 2018-2019

Ploegen

U6U7aU7bU8U9a
U9bU10U11aU11bU13a
U13bU13cU15aU15bU17

Ploegen

Eerste PloegProvinciale ReservenGewestelijke ReservenU21Veteranen
Wijkploeg

Contact

Racing Peer VZW
Lindebosstraat z.n.
3990 Peer
011 79 15 08
info@racingpeer.be
Secretaris
Stijn Neyens
0473 86 35 70
stijnneyens@telenet.be
Jeugd
Erik Gijbels
0476 29 32 92
jeugd@racingpeer.be
Meer informatie ❭
Routebeschrijving ❭

Foto's


Algemene fotocollectie

Bekijk de algemene fotocollectie.

Klassement

1 TURKSE FC 7 17
2 KSK MEEUWEN 7 16
3 ST. ELEN 7 13
4 FC EKSEL 7 12
5 FC PAAL-TERVANT 7 12
6 KFC HAMONT 99 7 12
7 SP. GROTE-HEIDE 7 12
8 STOKKEM VV 7 12
9 RC REPPEL 7 11
10 LUTLOMMEL VV 7 9
Volledig klassement ❭

Jeugd > U15a

PloegKlassementFoto'sBlog

U15a KRC Peer seizoen 2018-2019

Trainer: Jos Gielen

E-mailadres trainer: josgielen@telenet.be

Telefoon trainer: 0478233932

Afgevaardigde: Patrick Agten/ Pascal De Poorter

Trainingsveld: D

Trainingsuren:
Woensdag 18.30u-20.00u
Vrijdag 18.30u-20.00u

Vorige speeldag Volgende speeldag

Speeldag 8 -

Wedstrijd Resultaat
Achel VV - Opglabbeek ...-...
Gruitrode - Eksel ...-...
Kaulille - RC Peer A ...-...
Klassement
# GS W V G DS P
1 Gruitrode 6 5 0 1 36/18 16
2 Achel VV 6 4 1 1 32/17 13
3 RC Peer A 6 4 2 0 24/12 12
4 SLW Maaseik 6 3 2 1 33/18 10
5 Eksel 6 2 3 1 23/33 7
6 Kaulille 6 1 5 0 11/25 3
7 Opglabbeek 6 0 6 0 6/42 0

Tornooi Elen 11-08

jos - 10/08/2018



1ste wedstrijd om 11u
2de wedstrijd om 12u
3de wedstrijd om 13u

We vertrekken op racing, ten laatste om 9u30

Er zijn geen reacties op dit bericht.

Plaats een reactie op dit bericht:



Competitie

jos - 09/08/2018

GEWESTELIJKE U15-reeks C niv3/2
2/09/201810:00RACING PEER A NIV.2KAULILLE FC NIV.2  -  
8/09/201810:30ACHEL VV NIV.3-2RACING PEER A NIV.2  -  
23/09/201810:10N. GRUITRODE NIV.2RACING PEER A NIV.2  -  
30/09/201810:00RACING PEER A NIV.2SLW MAASEIK A NIV.3-2  -  
7/10/201810:00KAB. OPGLABBEEK NIV.2RACING PEER A NIV.2  -  
14/10/201810:00RACING PEER A NIV.2FC EKSEL NIV.2  -  
21/10/201810:00KAULILLE FC NIV.2RACING PEER A NIV.2  -  
28/10/201810:00RACING PEER A NIV.2ACHEL VV NIV.3-2  -  
11/11/201810:00RACING PEER A NIV.2N. GRUITRODE NIV.2  -  
18/11/201810:00SLW MAASEIK A NIV.3-2RACING PEER A NIV.2  -  
25/11/201810:00RACING PEER A NIV.2KAB. OPGLABBEEK NIV.2  -  
2/12/201810:00FC EKSEL NIV.2RACING PEER A NIV.2  -  

Er zijn geen reacties op dit bericht.

Plaats een reactie op dit bericht:



Gegevens

jos - 09/08/2018

U15 Racing Peer   
Competitie Gewestelijk U15 
  
Trainer : Jan MentensTrainer : Jos Gielen
tel : 0498/163187tel : 0478/233932
janmentens@telenet.bejosgielen@telenet.be
Trainingsuren :woensdag 18h30 - 20h00
 vrijdag 18h30 - 20h00 

Er zijn geen reacties op dit bericht.

Plaats een reactie op dit bericht:



Voorbereiding seizoen 2018-2019

jos - 09/08/2018

29/julzondag10:00Algemene vergadering jeugd
30/julmaandag    
31/juldinsdag20:00Bosloop finse piste Peer  
1/augwoensdag18:30training  
2/augdonderdag    
3/augvrijdag18:30training  
4/augzaterdag    
5/augzondag    
6/augmaandag20:00Bosloop finse piste Peer  
7/augdinsdag    
8/augwoensdag18:30Racing Peer-Meeuwen
9/augdonderdag    
10/augvrijdag18:30training  
11/augzaterdagvoormid.Tornooi K ST ELEN
  11:00Racing Peer-SWL Maaseik
  12:00Racing Peer-Heur Tongeren
  13:00Lommel SK-Racing Peer
12/augzondag    
13/augmaandag18:30training  
14/augdinsdag    
15/augwoensdag18:30training  
16/augdonderdag    
17/augvrijdag18:30training  
18/augzaterdagavondBocholt-Racing Peer
19/augzondag    
20/augmaandag18:30training  
21/augdinsdag    
22/augwoensdag19:00Racing Peer Lindelhoeven
23/augdonderdag    
24/augvrijdag18:30training  
25/augzaterdag    
26/augzondag    
27/augmaandag18:30training  
28/augdinsdag    
29/augwoensdag19:00Racing Peer-Kaulille
30/augdonderdag    
31/augvrijdag18:30training  
1/sepzaterdag start competitie  
2/sepzondag start competitie  
5/sepwoensdag18:30training  
7/sepvrijdag18:30

Wedstrijden

DatumWedstrijd
19/10KRC Peer- SK Heusden (U17) 19.00u
20/10KRC Peer- FC Paal Tervant (Eerste Elftal) 20.00u
FC Paal Tervant- KRC Peer (Prov Res) 15.00u
KRC Peer- RC Reppel (Gew. Res) 15.00u
KRC Peer- FC Alken (U13b) 13.30u
FC Eksel- KRC Peer (U13a) 13.00u
Bocholt VV- KRC Peer(U11b) 14.30u
Hechtel FC- KRC Peer (U9b) 10.00u
FC Eksel- KRC Peer (U7a) 13.00u
KRC Peer- Helson (U7b) 13.30u
KRC Peer- Lutlommel VV (U8) 12.30u
KRC Peer- FC Anadol (U15b) 12.30u
21/10Kaulille FC- KRC Peer (U15a) 10.00u
N. Gruitrode- KRC Peer (U11a) 10.00u
SLW Maaseik- KRC Peer (U9a) 10.00u
24/10Stal Sp.- KRC Peer (U11) LIMBURG CUP 18.30u
KRC Peer- KFC Hamont (U7a) 18.30u

Agenda

DatumActiviteit
23/10Sporthal U13c (19.00-20.00u )Sporthal De Deuster

Volledige agenda ❭

Meldingen

Geen meldingen